CAFFINI

CAFFINI2020-07-08T13:37:04+00:00

Firma Caffini została założona w 1924 roku w Palù, w regionie Werony, przez Giovanniego Battistę Caffini. Nasza siedziba mieści się w dolinie Padu, w obszarze poświęconym uprawie zbóż, tytoniu, owoców (jabłka, gruszki, brzoskwinie) i winnic. Kontekst historyczny to rozwój pierwszej poważnej mechanizacji rolnictwa we Włoszech. Początkowo podstawową działalnością spółki była naprawa sprzętu rolniczego, a następnie budowa przyczep i innego sprzętu do uprawy gleby.

Pod koniec II wojny światowej syn Paolo dołączył do firmy i zbudowano nową, większą siedzibę, w której rozpoczęto również sprzedaż ciągników i maszyn rolniczych.

Dalsza ewolucja miała miejsce w latach 80., kiedy trzecie pokolenie, Roberto, Gerardo i Valerią Caffini, stopniowo dołączyło do firmy, wprowadzając nowe pomysły i zaczynając od produkcji opryskiwaczy mgielnych, a od lat 90. – od produkcji opryskiwaczy z wysięgnikiem do zabiegów na otwartym polu.

Sprzedaż, początkowo tylko na terenie lokalnym, rozwinęła się na poziomie krajowym i międzynarodowym. Dziś marka Caffini jest znana i ceniona na całym świecie dzięki jakości, innowacyjności i obsłudze klienta.

Od 1993 roku firma, zachowując cały majątek rodzinny, stała się spółką z ograniczoną odpowiedzialnością Caffini Spa, a od 2003 roku jest certyfikowana przez system zarządzania jakością ISO9001: 2008 Ponad 90 lat doświadczenia, duch innowacji, nieustępliwość i pasja sprawiły, że ten rodzinny biznes stał się firmą specjalizującą się w produkcji maszyn do ochrony upraw, która jest doceniana na poziomie międzynarodowym.

Dziś Caffini S.p.A. kontynuuje inwestycje w produkcję i rozwój nowych rozwiązań i technologii upraszczających pracę współczesnych rolników, zwracając szczególną uwagę na bezpieczeństwo i ochronę środowiska, wzmacniając solidne podstawy na przyszłość.

Produkty

Zobacz także:

MORO ARATRI

włoskiego producenta pługów, głęboszy, kultywatorów i wałów uprawowych…

CZYTAJ DALEJ

CAFFINI

włoskiego producenta
opryskiwaczy
sadowniczych
i polowych…

CZYTAJ DALEJ

TMC CANCELA

hiszpańskiego
producenta mulczerów leśnych, rolniczych,
sadowniczych…

CZYTAJ DALEJ

Oferta

Dystrybucja maszyn

rolniczych czołowych producentów z Polski i ze świata

Części oryginalne

i zamienne do maszyn rolniczych.

Finansowanie

szeroka oferta finansowania oraz leasingu.

Serwis

fachowe doradztwo i profesjonalna obsługa

Kontakt

FHU Joanna Bojanowska

Warszawska 47
05-119 Michałów-Reginów
NIP: 758-184-75-68

Tel. +48 604 306 444 | Tel. +48 795 466 528

email: joanna.bojanowska@wstodole.eu | email: wojciech.bojanowski@wstodole.eu

email: biuro@wstodole.eu

Ta strona używa plików cookie i usług stron trzecich. Korzystająć z serwisu akceptujesz ich postanowienia i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgoda