MORO ARATRI

/MORO ARATRI
MORO ARATRI2020-07-08T13:35:59+00:00

Nasza historia: Główna siedziba firmy znajduje się w Fontanella, w prowincji Bergamo, mieście położonym w jednym z najważniejszych obszarów tradycji rolniczej i przemysłowej: regionie Lombardii. Od ponad sześćdziesięciu lat duszą firmy jest jedno z najstarszych narzędzi używanych przez człowieka: pług.

Założona 5 listopada 1957 r. przez rodzinę Moro, firma MORO Aratri to nowoczesne przedsiębiorstwo, które rozwinęło wiedzę, unikalne umiejętności techniczne i specyficzne technologie w dziedzinie inżynierii stosowanej w rolnictwie.

Przez lata firma wprowadzała innowacje do swoich produktów, starając się zaspokoić potrzeby włoskiego sektora rolnego, który charakteryzuje się niejednorodnym popytem. W rzeczywistości zarówno konfiguracja gruntów, jak i niezwykła różnorodność włoskich produktów rolnych, wymagają pługów o unikalnych cechach, od lekkich operacji na polach ryżowych do orki o głębokości 1 metra.

Doświadczenie zdobyte na polu w ponad półwiecznej historii pozwala MORO Aratri zdecydowanie penetrować rynki zagraniczne, w przekonujący sposób
przyczyniać się do rozwoju technik rolniczych i zaspokajać potrzeby współczesnego rolnika. Nasze produkty są już dostępne niemal na całym świecie.

Produkcja, mimo że wykorzystuje nowoczesne centra maszynowe CNC i system robotyczny, jest zharmonizowana z ważnymi wskazówkami czynnika ludzkiego. Ten kontekst pozwala uzyskać wysoką dokładność i standardy jakości. Badania, produkcja i inżynieria ściśle współpracują z marketingiem i sprzedażą, ponieważ celem jest zadowolenie klienta. Dzięki swoim umiejętnościom w uprawie gleby firma rozszerzyła portfolio produktów o głębosze (pługi dłutowe), kultywatory oraz wały uprawowe, co odzwierciedla filozofię Moro Aratri i sposób działania: doskonałe surowce, solidność, maksymalna niezawodność, możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb i dbałość o szczegóły.

MORO Aratri charakteryzuje się nie tylko nierozerwalnym związkiem z rodziną założycieli, ale także działaniami, które pozostają wierne pierwotnemu przemysłowi. Taki sposób działania uważany jest za przejaw wysokiego profesjonalizmu, dbałości o podstawową działalność i znaczną zdolność dostosowywania się do zmian. Przygotowana na trzecie tysiąclecie i interpretację odziedziczonych nauk, firma jest gotowa skorzystać z możliwości współczesnego świata, utrwalając historię rodziny.

Produkty

Zobacz także:

MORO ARATRI

włoskiego producenta pługów, głęboszy, kultywatorów i wałów uprawowych…

CZYTAJ DALEJ

CAFFINI

włoskiego producenta
opryskiwaczy
sadowniczych
i polowych…

CZYTAJ DALEJ

TMC CANCELA

hiszpańskiego
producenta mulczerów leśnych, rolniczych,
sadowniczych…

CZYTAJ DALEJ

Oferta

Dystrybucja maszyn

rolniczych czołowych producentów z Polski i ze świata

Części oryginalne

i zamienne do maszyn rolniczych.

Finansowanie

szeroka oferta finansowania oraz leasingu.

Serwis

fachowe doradztwo i profesjonalna obsługa

Kontakt

FHU Joanna Bojanowska

Warszawska 47
05-119 Michałów-Reginów
NIP: 758-184-75-68

Tel. +48 604 306 444 | Tel. +48 795 466 528

email: joanna.bojanowska@wstodole.eu | email: wojciech.bojanowski@wstodole.eu

email: biuro@wstodole.eu

Ta strona używa plików cookie i usług stron trzecich. Korzystająć z serwisu akceptujesz ich postanowienia i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgoda