TMC CANCELA

/TMC CANCELA
TMC CANCELA2020-07-02T06:01:51+00:00

Liderzy sprzedaży na rynku

Jesteśmy firmą produkującą mulczery rolnicze, leśne i hydrauliczne. Z ponad 40-letnim doświadczeniem pracujemy każdego dnia, aby oferować najlepsze produkty z tego sektora. W TMC Cancela specjalizujemy się w mulczowaniu resztek leśnych i rolniczych.

Staramy się zoptymalizować pracę operatorów w celu uzyskania wyższej wydajności. Przechodzimy do nowego stylu produktów, które szanują środowisko. Produkujemy maszyny o mniejszym zużyciu paliwa, których parametry techniczne zapewniają większą kontrolę nad maszynami (takie jak kontrola prędkości wirnika lub kontrola temperatury).

W 1971 r. Manuel Cancela założył rodzinną firmę specjalizującą się w lokalnej naprawie maszyn rolniczych. Z czasem zdywersyfikował swoją działalność do produkcji maszyn takich jak te, które naprawiał. W 2008 roku Javier Cancela przejął pracę ojca i skupił się na produkcji mulczerów leśnych, rolniczych i hydraulicznych. Zawsze poszukuje zróżnicowania w tym sektorze i dzięki swojej decyzji o postawieniu na R + D + I TMC Cancela cechuje ciągła ewolucja, w której podstawową rolę odgrywa włączenie głównych postępów technicznych do naszych procesów produkcyjnych. W rzeczywistości TMC Cancela jest liderem sprzedaży w Hiszpanii i nadal ewoluuje, aby stać się światowym punktem odniesienia w tego rodzaju branży, eksportując do ponad 30 krajów.

Naszym głównym celem jest zapewnienie naszym klientom najlepszego sprzętu, gwarantującego doskonałą jakość. Nie przestajemy się uczyć i staramy się wprowadzać najnowsze innowacje technologiczne do naszych procesów, aby produkować solidne i wydajne maszyny, dostosowane do potrzeb rynku. Cechuje nas poszukiwanie jakości na poziomie globalnym. Dbamy o każdy aspekt otaczający naszą firmę: terminy realizacji, obsługę klienta, opracowywanie patentów, wybór najlepszych dostawców, inwestycje technologiczne…

Główne obiekty TMC Cancela znajdują się w Tordoia, sercu Galicji. Z naszego głównego zakładu eksportujemy naszą produkcję, która wynosi ponad 2000 maszyn rocznie. W ostatnich latach w TMC Cancela wybraliśmy ekspansję i internacjonalizację firmy. Jesteśmy obecni w ponad 30 krajach, w których mamy dystrybutorów naszych produktów. Kanada, Polska, Rumunia, Litwa, Francja, Rosja, Włochy, Portugalia, Angola, Mozambik, Australia lub USA to tylko niektóre z naszych strategicznych punktów sprzedaży. Obecnie nasz potencjał znajduje się w Europie i Ameryce Północnej, gdzie kierujemy listami sprzedaży w krajach takich jak Francja czy Niemcy. Cele firmy są jasne: w nadchodzących latach planujemy dalszy rozwój,szczególnie na rynku międzynarodowym, na którym przeznaczymy 70% naszej produkcji, pozostawiając pozostałe 30% na rynek krajowy.

W TMC Cancela dbamy o jakość naszych maszyn. Jesteśmy przekonani, że badania i innowacje są kluczowymi elementami naszego procesu produkcyjnego i dlatego inwestujemy w nie. Mamy zespół inżynierów, którzy współpracują bezpośrednio z Działem Projektowania Technicznego, w którym wykorzystywane są międzynarodowe programy projektowe. Od lat jesteśmy liderami sprzedaży w Hiszpanii. Osiągnęliśmy tę uprzywilejowaną pozycję dzięki dobrej strategii biznesowej, opartej na dbałości o wymagania rynku i wymaganych zmian. Roczny wzrost przekracza 20%, co potwierdza, że jesteśmy wiodącą firmą w sektorze producentów mulczerów rolnych, leśnych i hydraulicznych.

Produkty

Zobacz także:

MORO ARATRI

włoskiego producenta pługów, głęboszy, kultywatorów i wałów uprawowych…

CZYTAJ DALEJ

CAFFINI

włoskiego producenta
opryskiwaczy
sadowniczych
i polowych…

CZYTAJ DALEJ

TMC CANCELA

hiszpańskiego
producenta mulczerów leśnych, rolniczych,
sadowniczych…

CZYTAJ DALEJ

Oferta

Dystrybucja maszyn

rolniczych czołowych producentów z Polski i ze świata

Części oryginalne

i zamienne do maszyn rolniczych.

Finansowanie

szeroka oferta finansowania oraz leasingu.

Serwis

fachowe doradztwo i profesjonalna obsługa

Kontakt

FHU Joanna Bojanowska

Warszawska 47
05-119 Michałów-Reginów
NIP: 758-184-75-68

Tel. +48 604 306 444 | Tel. +48 795 466 528

email: joanna.bojanowska@wstodole.eu | email: wojciech.bojanowski@wstodole.eu

email: biuro@wstodole.eu

Ta strona używa plików cookie i usług stron trzecich. Korzystająć z serwisu akceptujesz ich postanowienia i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgoda