Produkty

Firma Caffini została założona w 1924 roku w Palù, w regionie Werony, przez Giovanniego Battistę Caffini. Nasza siedziba mieści się w dolinie Padu, w obszarze poświęconym uprawie zbóż, tytoniu, owoców (jabłka, gruszki, brzoskwinie) i winnic. Kontekst historyczny to rozwój pierwszej poważnej mechanizacji rolnictwa we Włoszech. Początkowo podstawową działalnością spółki była naprawa sprzętu rolniczego, a następnie budowa przyczep i innego sprzętu do uprawy gleby.

Pod koniec II wojny światowej syn Paolo dołączył do firmy i zbudowano nową, większą siedzibę, w której rozpoczęto również sprzedaż ciągników i maszyn rolniczych.

Dalsza ewolucja miała miejsce w latach 80., kiedy trzecie pokolenie, Roberto, Gerardo i Valerią Caffini, stopniowo dołączyło do firmy, wprowadzając nowe pomysły i zaczynając od produkcji opryskiwaczy mgielnych, a od lat 90. – od produkcji opryskiwaczy z wysięgnikiem do zabiegów na otwartym polu.

Sprzedaż, początkowo tylko na terenie lokalnym, rozwinęła się na poziomie krajowym i międzynarodowym. Dziś marka Caffini jest znana i ceniona na całym świecie dzięki jakości, innowacyjności i obsłudze klienta.

Od 1993 roku firma, zachowując cały majątek rodzinny, stała się spółką z ograniczoną odpowiedzialnością Caffini Spa, a od 2003 roku jest certyfikowana przez system zarządzania jakością ISO9001: 2008 Ponad 90 lat doświadczenia, duch innowacji, nieustępliwość i pasja sprawiły, że ten rodzinny biznes stał się firmą specjalizującą się w produkcji maszyn do ochrony upraw, która jest doceniana na poziomie międzynarodowym.

Dziś Caffini S.p.A. kontynuuje inwestycje w produkcję i rozwój nowych rozwiązań i technologii upraszczających pracę współczesnych rolników, zwracając szczególną uwagę na bezpieczeństwo i ochronę środowiska, wzmacniając solidne podstawy na przyszłość.

Zobacz także

Moro Aratri

Główna siedziba firmy znajduje się w Fontanella, w prowincji Bergamo, mieście położonym w jednym z najważniejszych obszarów tradycji rolniczej i przemysłowej: regionie Lombardii. Od ponad sześćdziesięciu lat duszą firmy jest jedno z najstarszych narzędzi używanych przez człowieka: pług.

Caffini Sprayers Equipment

Firma Caffini została założona w 1924 roku w Palù, w regionie Werony, przez Giovanniego Battistę Caffini. Nasza siedziba mieści się w dolinie Padu, w obszarze poświęconym uprawie zbóż, tytoniu, owoców i winnic. Kontekst historyczny to rozwój pierwszej poważnej mechanizacji rolnictwa we Włoszech

TMC Cancela

Jesteśmy firmą produkującą mulczery rolnicze, leśne i hydrauliczne. Z ponad 40-letnim doświadczeniem pracujemy każdego dnia, aby oferować najlepsze produkty z tego sektora. W TMC Cancela specjalizujemy się w mulczowaniu resztek leśnych i rolniczych.

Oferta

Dystrybucja maszyn

Rolniczych czołowych producentów z Polski i ze świata

Części oryginalne

i zamienne do maszyn rolniczych.

Finansowanie

szeroka oferta finansowania oraz leasingu.

Serwis

fachowe doradztwo i profesjonalna obsługa

Zapraszamy do kontaktu

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi informacjami?

Zapisz się do naszego Newslettera i miej pewność, że nie ominie Cię żadna ważna informacja. To bardzo proste! Wpisz poniżej swój adres e-mail, kliknij przycisk “Gotowe” i to wszystko!

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi informacjami?

Zapisz się do naszego Newslettera i miej pewność, że nie ominie Cię żadna ważna informacja. To bardzo proste! Wpisz poniżej swój adres e-mail, kliknij przycisk “Gotowe” i to wszystko!