W ciągu prawie 50 lat działalności AGREX stał się wiodącą marką na rynku krajowym i międzynarodowym i, jak zawsze, dąży do osiągnięcia coraz wyższych standardów jakości i wartości dodanej swoich produktów. Polityka ciągłego inwestowania w technologię i zasoby ludzkie, aby zapewnić klientom najnowsze usługi, sprawia, że Agrex jest firmą nastawioną na przyszłość.

Zupełnie inne, unikalne młyny.

Proste, funkcjonalne, kompaktowe i poziome, stanowią niezwykłą alternatywę dla tradycyjnych kolosalnych proporcji klasycznych młynów pionowych. Mogą być instalowane w istniejących budynkach, które nie zostały przystosowane do ich celu, co czyni je idealnym rozwiązaniem na zaspokojenie potrzeb małych społeczności lub na ograniczoną niszową produkcję żywności ekologicznej.

Zakłady mielące AGREX faktycznie mają od 20 do 200 metrów kwadratowych i nie więcej niż 7,5 metra wysokości. Są one zainstalowane na jednej podłodze, a wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć je do odpowiednich źródeł energii elektrycznej i wody. Montaż, testy i uruchomienie są wykonywane przez inżynierów AGREX w ciągu kilku dni. Z godnym pozazdroszczenia potencjałem produkcyjnym, który waha się od 7 do 150 ton ziarna mielonego w ciągu 24 godzin, w zależności od modelu, nasze młyny mogą być instalowane jako część wielu linii, dzięki czemu można uzyskać różne rodzaje mąki w tym samym czasie, optymalizując wymagania produkcyjne.

Wszechstronny, produkowany w szerokiej gamie, sprzęt rolniczy AGREX jest znany ze swojej niezawodności, bezpieczeństwa, funkcjonalności oraz wysokiej jakości materiałów i wykończeń. Nasze młyny znajdą zastosowanie zarówno w małych i średnich gospodarstwach i mogą mielić różne rodzaje zbóż w tempie od 50 do 50 000 kg na godzinę. Dostępne w wersjach do podłączenia do sieci elektrycznej lub do przystawki odbioru mocy ciągnika, przetwarzają drobną mączkę zwierzęcą oraz średni i gruby grys.

Proste i wydajne rozsiewacze AGREX są przeznaczone do rozsiewania nawozów w postaci granulowanej lub w proszku, chociaż można je również stosować do siewu oraz, z dodatkiem specjalnych akcesoriów, do rozsiewania soli i piasku.

Inne najlepiej sprzedające się produkty to mieszalniki pasz, które mogą być również wykorzystywane do potrzeb budowlanych, oraz suszarnie doziarna. Te ostatnie, innowacyjne maszyny wyposażone w zaawansowane urządzenia hydrauliczne, są niezawodne, bezpieczne i mogą zapewnić lepszą obróbkę ziarna i atrakcyjne oszczędności energii. Podłączone do przystawki odbioru mocy ciągnika i / lub silnika elektrycznego, wszystkie suszarnie są wyposażone w hamulce i światła drogowe do jazdy po drogach.

Doradztwo i projektowanie

AGREX jest synonimem najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, które oferują klientom niezrównaną wydajność i jakość. Silne wartości, które firma realizuje przy ciągłych inwestycjach w badania i rozwój, w tym rozwój zasobów ludzkich. Rezultatem wszystkich tych wysiłków jest niezawodnie innowacyjny projekt, konsekwentnie zoptymalizowana wydajność, skrupulatnie dostosowane instalacje oraz produkcja

Wszystkie procesy produkcyjne AGREX są wykonywane we własnym zakresie, gdzie eksperci, wykwalifikowani pracownicy zarządzają zaawansowanymi technologicznie systemami i sprzętem. Cały cykl został zaprojektowany w celu zapewnienia całkowitej kontroli nad całym procesem, od projektu do kontroli końcowej.

Wybierając produkt AGREX, masz pewność, że został on wyprodukowany przy użyciu wyłącznie niezawodnych materiałów z certyfikatem CE, starannie wybranych od najlepszych dostawców. Doskonałość AGREX potwierdzają dodatkowo wewnętrzne testy jakości przed dostawą, bezbłędna instalacja zgodnie ze specyfikacjami projektowymi oraz dokładne serwisowanie i zarządzanie usługami obsługi klienta.

AGREX postanowił uczynić swoje młyny jeszcze łatwiejszymi w użyciu, stosując zaawansowane procesy automatyzacji. Stabilne i niezawodne automaty AGREX wyposażone są w zaawansowane technologicznie komponenty obsługiwane przez sieci komunikacyjne do sterowania PLC i wszystkimi urządzeniami peryferyjnymi w zasięgu 600 metrów. Wkrótce będą dostępne usługi telefoniczne i internetowe usługi obsługi klienta, wykorzystujące najnowszą generację wsparcia IT.

Szybka, bezpieczna wysyłka

Sprawne prowadzenie przesyłek jest codziennością AGREX. Wszystkie nasze maszyny zostały zaprojektowane z myślą o łatwości demontażu, dzięki czemu zajmują jak najmniej miejsca po złożeniu, a opakowanie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić, że części dotrą do miejsca docelowego w stanie nienaruszonym. Dział logistyczny AGREX może się poszczycić także najwyższą organizacją, która zapewnia, że przesyłki są wysyłane szybko i bezpiecznie na całym świecie.

Zasadnicza prostota koncepcji projektowania sprzętu rolniczego AGREX jest źródłem dumy i oznacza, że klienci mogą sami poradzić sobie z montażem. Niemniej jednak pracownicy firmy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i rozwiążą wszelkie problemy. Personelowi technicznemu AGREX specjalizującemu się w montażu mechanicznym i elektrycznym zajmuje tylko kilka dni, aby zainstalować młyny. Po przetestowaniu zakładu nasi inżynierowie zapewniają personelowi użytkownika odpowiednie szkolenie z obsługi systemu.

Jeden z najlepszych produktów filozofii AGREX – nasze centrum obsługi klienta – jest zawsze gotowe i chętne do zaspokojenia potrzeb klientów: porady dotyczące różnych problemów, sugestie, jak zwiększyć wydajność i niezawodność systemów, istna grupa zadaniowa ds. pierwszej pomocy i skuteczne działanie na miejscu.

AGREX stworzył nowoczesny, dobrze zorganizowany dział części zamiennych, który skutecznie optymalizuje dostawy w oparciu o terminowość i wydajność. Zapewniamy, że dotrzymujemy obietnicy, że zawsze będziemy mieć zapasy części zamiennych, wykorzystując oprogramowanie do zarządzania, które prowadzi aktualny stan zapasów.

Produkty

Zobacz także

Moro Aratri

Główna siedziba firmy znajduje się w Fontanella, w prowincji Bergamo, mieście położonym w jednym z najważniejszych obszarów tradycji rolniczej i przemysłowej: regionie Lombardii. Od ponad sześćdziesięciu lat duszą firmy jest jedno z najstarszych narzędzi używanych przez człowieka: pług.

TMC Cancela

Jesteśmy firmą produkującą mulczery rolnicze, leśne i hydrauliczne. Z ponad 40-letnim doświadczeniem pracujemy każdego dnia, aby oferować najlepsze produkty z tego sektora. W TMC Cancela specjalizujemy się w mulczowaniu resztek leśnych i rolniczych.

Zaffrani

Firma Zaffrani, włoski i europejski lider w projektowaniu i produkcji maszyn rolniczych uczyniła swoją pasję pewność, a przede wszystkim swoją główną jakość. Od ponad pięćdziesięciu lat innowacyjność, badania i kreatywność są podstawą jej sukcesu.

Bargam

Ponad trzydzieści pięć lat historii w świecie mechanizacji rolnictwa czyni BARGAM jednym z najbardziej utytułowanych europejskich producentów maszyn do opryskiwania, pielenia i uprawy roli. Przedsiębiorcze zaangażowanie, innowacyjność i dynamika w połączeniu z profesjonalizmem i doświadczeniem sprawiają, że BARGAM jest pionierską firmą w dziedzinie uprawy gleby i uprawy roślin.

Oferta

Dystrybucja maszyn

Rolniczych czołowych producentów z Polski i ze świata

Części oryginalne

i zamienne do maszyn rolniczych.

Finansowanie

szeroka oferta finansowania oraz leasingu.

Serwis

fachowe doradztwo i profesjonalna obsługa

Zapraszamy do kontaktu

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi informacjami?

Zapisz się do naszego Newslettera i miej pewność, że nie ominie Cię żadna ważna informacja. To bardzo proste! Wpisz poniżej swój adres e-mail, kliknij przycisk “Gotowe” i to wszystko!

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi informacjami?

Zapisz się do naszego Newslettera i miej pewność, że nie ominie Cię żadna ważna informacja. To bardzo proste! Wpisz poniżej swój adres e-mail, kliknij przycisk “Gotowe” i to wszystko!