Produkty

Nasza historia: Główna siedziba firmy znajduje się w Fontanella, w prowincji Bergamo, mieście położonym w jednym z najważniejszych obszarów tradycji rolniczej i przemysłowej: regionie Lombardii. Od ponad sześćdziesięciu lat duszą firmy jest jedno z najstarszych narzędzi używanych przez człowieka: pług.

Założona 5 listopada 1957 r. przez rodzinę Moro, firma MORO Aratri to nowoczesne przedsiębiorstwo, które rozwinęło wiedzę, unikalne umiejętności techniczne i specyficzne technologie w dziedzinie inżynierii stosowanej w rolnictwie.

Przez lata firma wprowadzała innowacje do swoich produktów, starając się zaspokoić potrzeby włoskiego sektora rolnego, który charakteryzuje się niejednorodnym popytem. W rzeczywistości zarówno konfiguracja gruntów, jak i niezwykła różnorodność włoskich produktów rolnych, wymagają pługów o unikalnych cechach, od lekkich operacji na polach ryżowych do orki o głębokości 1 metra.

Doświadczenie zdobyte na polu w ponad półwiecznej historii pozwala MORO Aratri zdecydowanie penetrować rynki zagraniczne, w przekonujący sposób
przyczyniać się do rozwoju technik rolniczych i zaspokajać potrzeby współczesnego rolnika. Nasze produkty są już dostępne niemal na całym świecie.

Produkcja, mimo że wykorzystuje nowoczesne centra maszynowe CNC i system robotyczny, jest zharmonizowana z ważnymi wskazówkami czynnika ludzkiego. Ten kontekst pozwala uzyskać wysoką dokładność i standardy jakości. Badania, produkcja i inżynieria ściśle współpracują z marketingiem i sprzedażą, ponieważ celem jest zadowolenie klienta. Dzięki swoim umiejętnościom w uprawie gleby firma rozszerzyła portfolio produktów o głębosze (pługi dłutowe), kultywatory oraz wały uprawowe, co odzwierciedla filozofię Moro Aratri i sposób działania: doskonałe surowce, solidność, maksymalna niezawodność, możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb i dbałość o szczegóły.

MORO Aratri charakteryzuje się nie tylko nierozerwalnym związkiem z rodziną założycieli, ale także działaniami, które pozostają wierne pierwotnemu przemysłowi. Taki sposób działania uważany jest za przejaw wysokiego profesjonalizmu, dbałości o podstawową działalność i znaczną zdolność dostosowywania się do zmian. Przygotowana na trzecie tysiąclecie i interpretację odziedziczonych nauk, firma jest gotowa skorzystać z możliwości współczesnego świata, utrwalając historię rodziny.

Zobacz także

Moro Aratri

Główna siedziba firmy znajduje się w Fontanella, w prowincji Bergamo, mieście położonym w jednym z najważniejszych obszarów tradycji rolniczej i przemysłowej: regionie Lombardii. Od ponad sześćdziesięciu lat duszą firmy jest jedno z najstarszych narzędzi używanych przez człowieka: pług.

TMC Cancela

Jesteśmy firmą produkującą mulczery rolnicze, leśne i hydrauliczne. Z ponad 40-letnim doświadczeniem pracujemy każdego dnia, aby oferować najlepsze produkty z tego sektora. W TMC Cancela specjalizujemy się w mulczowaniu resztek leśnych i rolniczych.

Zaffrani

Firma Zaffrani, włoski i europejski lider w projektowaniu i produkcji maszyn rolniczych uczyniła swoją pasję pewność, a przede wszystkim swoją główną jakość. Od ponad pięćdziesięciu lat innowacyjność, badania i kreatywność są podstawą jej sukcesu.

Bargam

Ponad trzydzieści pięć lat historii w świecie mechanizacji rolnictwa czyni BARGAM jednym z najbardziej utytułowanych europejskich producentów maszyn do opryskiwania, pielenia i uprawy roli. Przedsiębiorcze zaangażowanie, innowacyjność i dynamika w połączeniu z profesjonalizmem i doświadczeniem sprawiają, że BARGAM jest pionierską firmą w dziedzinie uprawy gleby i uprawy roślin.

Oferta

Dystrybucja maszyn

Rolniczych czołowych producentów z Polski i ze świata

Części oryginalne

i zamienne do maszyn rolniczych.

Finansowanie

szeroka oferta finansowania oraz leasingu.

Serwis

fachowe doradztwo i profesjonalna obsługa

Zapraszamy do kontaktu

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi informacjami?

Zapisz się do naszego Newslettera i miej pewność, że nie ominie Cię żadna ważna informacja. To bardzo proste! Wpisz poniżej swój adres e-mail, kliknij przycisk “Gotowe” i to wszystko!

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi informacjami?

Zapisz się do naszego Newslettera i miej pewność, że nie ominie Cię żadna ważna informacja. To bardzo proste! Wpisz poniżej swój adres e-mail, kliknij przycisk “Gotowe” i to wszystko!